Najwyższej 
jakości mięsa
i wędliny

Poznaj nasze produkty

Osiągnięcia i nagrody na przestrzeni lat

2022

Dzięki głosom Naszych klientów sklep w Piotrkowie Kujawskim na ulicy Poznańskiej 17 zdobył I miejsce w plebistycie MISTRZOWIE HANDLU w kategorii SKLEP ROKU w powiecie radziejowskim.

Dzięki głosom Naszych klientów sklep w Toruniu na ulicy Kraszewskiego 32-34 zdobył I miejsce w plebistycie MISTRZOWIE HANDLU w kategorii SKLEP ROKU w powiecie toruńskim .

Dzięki głosom Naszych klientów sklep w Ciechocinku na ulicy Broniewskiego 15 zdobył I miejsce w plebistycie MISTRZOWIE HANDLU w kategorii SKLEP ROKU w powiecie aleksandrowskim .

Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma. Pragniemy tym samym podkreślić swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

 Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą.

Aby sprawdzić aktualny certyfikat, kliknij poniżej:

POBIERZ

Informujemy, że zasililiśmy duże grono przedsiębiorstw Fundacji Firm Rodzinnych w Polsce. Sprzedając produkty wysokiej jakości, jesteśmy rodzinnym miejscem pracy od ponad 25 lat. Używając znaku drzewka Firm Rodzinnych, będziemy mogli w jeszcze lepszy sposób zaistnieć w świadomości naszych klientów, jako sprawdzony partner biznesowy rozwijający się poprzez innowacyjność i pracę całego zespołu.

2021

W latach 2018-2019, firma wykonała wiele inwestycji w infrastrukturę zakładu i technologię produkcyjną, w wyniku czego mogła dokonać odpisów amortyzacyjnych na kwotę 3,5 mln zł. Za te działania została nagrodzona tytułem Wielki Modernizator 2020, który został przyznany przez Instytut Europejskiego Biznesu w IX edycji konkursu na podstawie danych uzyskanych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 w XIII edycji Konkursu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dynamiczny rozwój firmy w latach 2018-2019 zaowocował uzyskaniem średnich przychodów i zysku netto na poziomie 6,7 proc. To dało nam tytuł Efektywna Firma 2020 w XIII edycji Konkursu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Lipcowa certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” zakończyła się sukcesem Zakładu Przemysłu Mięsnego DRÓBALEKS Sp. j. Podczas audytu Kurczak świeży, Kabanosy, Krakowska sucha, Kiełbasa sarmacka, oraz Szynka sarmacka z jego oferty zdobyły maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek ceny do jakości. Zostały uhonorowane certyfikatem jakości „Doceń polskie” i prestiżowym tytułem TOP PRODUKT dowodzącym ich najwyższej jakości. Jubileuszowa – 40. certyfikacja Programu odbyła się w dniu 28 lipca br. Członkowie Loży Ekspertów obradowali w Hotelu Centrum w Sosnowcu.
TOP PRODUKTY dla Zakładu Przemysłu Mięsnego DRÓBALEKS Sp. j!
W lipcowej edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” wzięło udział blisko sześćdziesięciu producentów żywności, który do oceny zgłosili ponad 130 produktów. Każdy z nich został poddany ocenie przez grono doświadczonych specjalistów wchodzących w skład Loży Ekspertów, którzy indywidualnie oceniali ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości. Po tytuł TOP PRODUKT sięgnęły wyłącznie wyróżniające się specjały, a warunkiem jego uzyskania było zdobycie maksymalnych not we wszystkich kategoriach. W gronie najlepszych znalazły się propozycje Zakładu Przemysłu Mięsnego DRÓBALEKS Sp. j. – Kurczak świeży, Kabanosy, Krakowska sucha, Kiełbasa sarmacka, oraz Szynka sarmacka. Sukces jest tym większy, że w ciągu dziesięciu lat funkcjonowania na rynku, godło „Doceń polskie” wpisało się na stałe w świadomość konsumentów, którzy darzą je zaufaniem i chętnie sięgają po oznaczone w ten sposób produkty. Mają bowiem pewność, że są one rekomendowane przez specjalistów, których opiniom można zaufać.

2020

Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2016 -2017 r. na poziomie powyżej 10 proc. dało firmie tytuł Gepard Biznesu 2019 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks Sp. J. K.E.C. Śmieszny, M. Mroczkowska został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019. Tytuł został przyznany na podstawie uproszczonej szacunkowej wyceny wartości rynkowej firmy, która została opracowana w marcu 2019 r. na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2019 uzyskało 435 firm z województwa kujawsko-pomorskiego, bo rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania. Nasza firma zajęła 371 miejsce.

Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2016 -2017 r. na poziomie 6 proc. dało firmie tytuł Efektywna Firma 2019 w XII edycji Konkursu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

2019

Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015 -2016 r. na poziomie 10,4 proc. dało firmie tytuł Gepard Biznesu 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks Sp. J. K.E.C. Śmieszny, M. Mroczkowska został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu w Konkursie Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. Tytuł został przyznany na podstawie uproszczonej szacunkowej wyceny wartości rynkowej firmy na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

2018

Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015 -2016 r. na poziomie 10,4 proc. dało firmie tytuł Gepard Biznesu 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks Sp. J. K.E.C. Śmieszny, M. Mroczkowska został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu w Konkursie Brylanty Polskiej Gospodarki 2017. Tytuł został przyznany na podstawie uproszczonej szacunkowej wyceny wartości rynkowej firmy na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

2017

Pośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu w październiku 2017 r., tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 690 firm przemysłu spożywczego, bo ich wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc. Nasza firma zajęła 231 miejsce.

2015

Spośród 1135 przedsiębiorstw branży spożywczej, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2014 uzyskały 934 firmy, bo ich wartość rynkowa w latach 2012-2014 wzrosła o więcej niż 10 proc. Nasza firma zajęła 537 miejsce.